BUDDHABI WINDSURF

Buddhabi Rüzgarsörfü & Yelken Kulübü

BUDDHABİ RÜZGARSÖRFÜ & YELKEN

KEŞFETMEYE HAZIR MISIN? Bu yıl bir değişiklik yapıp Datca’ya gelmeye ne dersiniz? Bunun üzerine bir de Datça’nın en güzel koylarını yoldan değil bizzat içinden keşfetmek olmazsa olmaz .Datca-Aktur'daki merkezimizde sizleri bekliyoruz.

AKTİVİTELER
datça windsurf

Neden Buddhabi SuSporları Merkezi?

Uzun zamandır planlarını kurduğumuz Rüzgarsörfü Merkezi, yorucu ve tüketici büyük şehirden uzak bir yerlerde yaşama hayalimizin “doğru zaman” denilen kavramı bekleyerek gerçekleşmeyeceğini farketmemle başladı. Karar verildi. Ne yaparsan yap, severek yap!... Sevdiğin işi yap! İşi, iş olmaktan çıkarıp, sevdiğin şeylerin meşguliyetiyle hayatı yaşanır kıl! Bu felsefe ile araştırmaya başladık. Datça - Aktur sitesi, bulunduğu ayrıcalıklı konumuyla Datça yarımadasının en uygun sörf şartlarını sunmakta. Eğitimiler için sığ alanı, istikrarlı rüzgarı, akıntısız kapalı koyu ve trafiksiz pırıl pırıl Ege Deniz'i, kalabalıktan uzak ortamı ile suda geçirdiğiniz her dakikanın keyfini çıkartacaksınız. aynı zamanda; zeytin, dut, ceviz, kayısı, erik, çam ağaçlarıyla, kuş sesleriyle yemyeşil bir doğasının göbeğindeyiz. Rüzgar keyfine ara verdiğiniz anlarda plaj voleybolu oynayabilir, Datça'nın tertemiz sularında yüzebilir, uçsuz bucaksız ince kumlu sahilde yürüyüş, Milli Park statüsünde Park statüsündeki Datça - Aktur Yarımadası’nın bozulmamış doğasında trekking yapabilir, sahilde soğuk biranızı yudumlarken Simi'nin açığından batan güneşin oluşturduğu muhteşem manzaraya kendinizi kapıtırıp hayaller kurabilirsiniz...

AKTİVİTELER

KONUM

KONUM

Aktiviteleriniz için eşsiz bir konum

KONAKLAMA

KONAKLAMA

Merkezimize yürüme mesafesinde konaklama imkanı

KİRALAMA

KİRALAMA

Aktiviteler için ekipmanınızı yanınıza almak zorunda değilsiniz.

EĞİTİMLER

EĞİTİMLER

Windsurf veya Kiteboard için her seviyede eğitim imkanı

KONAKLAMA

datça windsurf
datça windsurf datça windsurf

Merkezimizdeki aktivitelerden faydalanırken konaklama probleminizi düşünmeyin. Datça bulunduğu coğrafya içerisinde tarihi konumu, doğal güzellikleri ile yaz için pek çok alternatifler sunmaktadır. Gelin surf yanında nerede konaklayacağınız konusunda sizlere yardımcı olalım.

AKTİVİTELER

Copyright 2020 - Buddhabi Windsurf
datça windsurf datça windsurf datça windsurf